Ota meihin yhteyttä, kun haluat saada todellisia tuloksia aikaan!

kissconsulting oy

Kristianinkatu 15
00170 Helsinki
kissconsulting@kissconsulting.fi
+358 (0) 9 622 70090

toimitusjohtaja Maarika Maury
maarika@kissconsulting.fi
+358 (0) 50 5900 412

strategiajohtaja Tuomo Meretniemi
tuomo.meretniemi@kissconsulting.fi
+358 (0) 50 390 3050

asiakasjohtaja Juha Valkamo
juha.valkamo@kissonsulting.fi
+358 (0) 400 703663

kehitysjohtaja Jaana Tuomila
jaana.tuomila@kissconsulting.fi
+358 (0) 440 633336

yksinkertaistaja Jaana Kettunen
jaana.kettunen@kissconsulting.fi
+358 (0) 40 1697730

valmentaja Kirsti Malkamäki
kirsti.malkamaki@kissconsulting.fi

valmennuskoordinaattori Jenny Lehto
jenny.lehto@kissconsulting.fi
+358 (0) 440 733336

valmennuskonsultti Marianne Sanero
marianne.sanero@kissconsulting.fi
+358 (0) 440 833336

muut valmentajat ja toimiston saat kiinni osoitteesta:
kissconsulting@kissconsulting.fi
+358 (0) 9 62270090